Iki susitikimo liko

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės

2019-05-09

20:00 val.

Susitikimo metu aptarsime

NUO KO PRADĖTI

Eilės tvarka pereisime procesą nuo nulio. Kaip pradėti sportuoti, norint viską atlikti teisingai pagal trenerių ir medikų rekomendacijas. Išgirsite Kineziterapeutą, profesionalius trenerius ir gydytoją. Pilnai žinosite kaip elgtis, nuo ko pradėti. Turėsite aiškų ir konrektų planą tikslui pasiekti.

TAISYKLINGAS SPORTAS

Kaip sportuoti taisyklingai, nepakenkiant raumenims, sąnariams. Iš trenerių sulauksite patarimų, kurie sutaupys daug Jūsų sveikatos ir laiko. Apie tempimo pratimus ir apšilimą, tikslus ir motyvaciją. O svarbiausia sužinosite kaip atsirinkti tinkamą sporto programą.

MITYBA IR MITYBOS PROGRAMOS

Sužinosite ar reikalingas mitybos keitimas bei mitybos programos. Kokią programą ir pagal ką pasirinkti. Kokia mityba reikalinga svorio auginimui, o kokia svorio metimui. Papasakosime apie maisto papildus - paaiškinsime kokia yra tiesa bei ar jie reikalingi.

Treneriai - lektoriai

Segmentinis kūno kompozicijos analizatorius

Segmentiniai kūno kompozicijos rodmenys (kiekvienos rankos, kojos ir liemens raumenų masė ir riebalų kiekis %) rodomas lengvai suprantama forma. Šio analizatoriaus dėka Jūs galite sureguliuoti savo treniruočių programą, didinti raumenų ir mažinti riebalų kiekį rankų, kojų ir liemens srityse atskirai ir stebėti šių duomenų kitimą.


info@citygym.lt