چگونه خبرنامه ایمیلی ایجاد کنیم

ویدیو چگونگی ایجاد خبرنامه با میلرلایت را ببینید. ساده و سریع

ما فکر می کنیم بهترین راه یادگیری چگونگی ساخت خبرنامه ایمیلی مشاهده یک خبرنامه در حال ساخته شدن است.طراحی آن فوق العاده ساده است و شما می توانید خبرنامه ایمیلی خود را

هم اکنون به ویدیو ما نگاه کنید و چگونگی ساخت خبرنامه ایمیلی را با میلرلایت ببینید. 1، 2 ، 3 ... به همین سادگی

ببنید که برای شما چقدر ساده و آسان است که بلوک محتوا را بکشید و رها کنید و رنگ و پس زمینه دلخواه خود را انتخاب کنبد.همه این ها با نرم افزار شگفت انگیز خبرنامه ایمیلی ما

فیلم های ما به شما نشان می دهند که چگونه از قالب های نرم افزار خبرنامه ایمیلی ما استفاده کنید تا کمپین خبرنامه خود را به طور منحصر به فرد و حرفه ای تنها در چند دقیقه بسازید

همچنین ببینید که چگونه خبرنامه های HTMLی را با استفاده از آرم ها و عکس های شما خلق می کنیم.

اگر بعد از دیدن ویدیو شما هنوز از چگونگی ساخت خبرنامه مطمئن نیستید چرا پس تماس با ما و ما کمک خواهیم کرد! مشکلی نیست

آیا می خواهید همین امروز یک خبرنامه ایمیلی رایگان ایجاد کنید؟

مثال های طراحی های خبرنامه های ایمیلی

برخی از خبرنامه های ایمیلی ایجاد شده توسط مشتریان ما را با استفاده از ویرایشگر دراگ دراپ میلرلایت ببینید. شما نیا به هیچ مهارت HTML برای تولید خبرنامه زیبا توسط میلرلایت ندارید.

نکات بیشتر در مورد ویژگی های خدمات ایمیل مارکتیگ

مدیریت مشترکین

خدمات ایمیل مارکتینگ ما مدیریت مشترکین را بسیار ساده کرده است. ما ایمپورت از فایل های اکسل، متنی و CSV را پشتیبانی می کنیم.

پرفایل های شبکه های اجتماعی

لیست پستی خود را بارگذاری کنید و ما به طور خودکار آن لیست را با داده های اطلاعات اجتماعی عمومی خود بالا می بریم.راجع مشترکین خود بیشتر بدانید.بفهمید چه کسانی در شبکه های اجتمتعی مثل facebook و twitter و linked

افزودن فرم به وب سایت شما

فرم عضویت مشترکین را با استفاده از ابزار ساده سازنده فرم ما بسازید و تم آن را با توجه به طراحی وب سایت خود تغییر دهید. مشترکینی که از طریق این فرم عضو می شوند مستقیما به لیست مشترکین شما در میلرلایت افزوده می شوند.

قابلیت تحویل بالا

ما قدرت بالایی در انتقال و ارسال ایمیل های شما به این باکس ها داریم.احراز هویت،روابط شرکت با ISPها ،ابزار نظارت،و صنعت پیشروی سرور های ایمیل،این اطمینان را به شما می دهد که ایمیل هایتان با موفقیت ارسال می شوند.

پیگیری نتایج تان

با گزارشات میلرلایت نتایج خبرنامه خود را ارزیابی کنید. و مروری به اطلاعاتی از قبیل تعداد ایمیل های باز شده، تعداد کلیک ها، تعداد لغو اشتراک ها، شکایت ها و ... داشته باشید.

مجتمع سازی

آیا می خواهید اطلاعات مشترکیتن خود را از نرم افزار خود با نرم افزار ما همگام سازی کنید؟با API ما یکپارجه شوید و یا از پلاگین های فیس بوک و یا دیگر سیستم های CMS و CRM های همگانی ما استفاده کنید.